Суспільство

Кропивницький: трьох підприємців оштрафували за недотримання карантину

. 20861

У Кропивницькому виявили три заклади, що не припинили свою роботу попри заборону.

hroshi9

Нагадаємо, вчора, 19 березня, на Кіровоградщині робочі групи у складі поліцейських, рятувальників та працівників Держпродспоживслужби розпочали рейдові інспектування закладів торгівлі, побутових послуг, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства.

Як інформує пресслужба Держпродспоживслужби в області, притягнули до адміністративної відповідальності торговельний об’єкт (кіоск) на вул. Полтавській, спортивний комплекс на вул. Короленка та кафетерій на території АЗС.

За недотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних і протиепідемічних правил та норм на суб’єктів господарюванню складено три протоколи про адміністративне правопорушення з накладанням штрафних санкцій.

За такі дії для громадян передбачається штраф 17 тис. до 34 тис. гривень, а для посадових осіб - від 34 тис. до 170 тис. гривень.

Нагадаємо, від 17 березня у Кропивницькому мають працювати лише продуктові магазини і аптеки. У магазинах мають з’явитись розмежувальні лінії, які б вказували покупцям відстань в метр. Заклади громадського харчування, а також спортивні і розважальні заклади мають бути закриті. На ринку можуть працювати лише продуктові ряди.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама