Суспільство

Мандрівник з Кропивницького намагається повернутися до України з круїзного лайнера Costa Victoria

 Автор: Валерія Жовтун. 4014

 

Серед дев’яти громадян, які перебувають на борту круїзного лайнера Costa Victoria - мандрівник, режисер з Кропивницького Сергій Компанієць.

 

10255183 238224589710945 7775819917613480947 o

У своїх постах на фейсбук-сторінці він розповідає, як українці намагаються повернутися додому.

Через пандемію з коронавірусу, як пише мандрівник, лайнер курсує до Венеції з технічною зупинкою в Греції (без виходу пасажирів). Попередня дата прибуття - 28 березня.

- Зараз усіх здорових пасажирів лайнера планують висадити у Венеції, у місті, де щоденно госпіталізують десятки захворівших, де немає жити і звідки найближчий виліт - Неаполь через 10 днів, - пише Сергій Компанієць.

Чоловік уже звернувся за допомогою до Міністерства іноземних справ України, однак, відповіді не отримав. У коментарях під одним із постів пана Сергія відповіли, що допомога близько.

Останній пост мандрівник опублікував вчора, 19 березня, по обіді.

- Дякую за допомогу і підтримку всім, хто долучився до вирішення проблем українських громадян, що знаходяться на борту круїзного лайнера Costa Victoria. Маю надію, що питання вирішиться. Через кілька хвилин лайнер вийде з Суецького каналу і в мене закінчиться мобільний зв'язок (інтернет), - написано в пості.

Нагадаємо, у зв’язку з пандемією COVID-19 у світі через закриття кордонів українців будуть евакуйовувати до України.

 

Поширюйте

Коментуйте