Суспільство

«Кернел» створює штаб по боротьбі з коронавірусом на Полтавщині та Кіровоградщині

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3708

Компанія «Кернел» створює штаб по боротьбі з коронавірусом у Полтавській і Кіровоградській областях.

kern

Таких домовленостей і регіонального розподілу досягнуто на зустрічі Президента України Володимира Зеленського з найбільшими українськими компаніями.

Генеральний директор компанії «Кернел» Євген Осипов говорить, що, враховуючи масштаби сьогоднішніх викликів, наша країна як ніколи потребує підтримки:
— Ми закликаємо всіх представників бізнесу у Полтавській і Кіровоградській областях приєднатися до нас, щоб спільними зусиллями забезпечити всім необхідним медичні заклади для наших громадян. Ми повинні думати не лише про економічну ефективність наших компаній і здоров’я власних співробітників, але й про соціальну відповідальність перед суспільством. Тільки разом ми зможемо протистояти масовому поширенню коронавірусу та мінімізувати можливі тяжкі наслідки епідемії.

Спільно з обласними адміністраціями Кернел розробляє комплексну програму заходів для мінімізації поширення коронавірусу та підтримки медичних закладів.

Вона передбачає облаштування додаткових лікарняних палат, закупівлю необхідного медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту та інших невідкладних матеріалів для потреб медиків.

Компанія не тільки профінансує визначені заходи, але й повністю візьме на себе координацію закупівель.

Пресслужба компанії «Кернел»

Реклама

Поширюйте

Коментуйте