Суспільство

Карантин у Кропивницькому триває: дезінфекція під’їздів та попередження про шахраїв

. 6100

Міський голова Андрій Райкович звернувся до кропивничан на своїй фейсбук-сторінці.

kudr

У своєму пості він написав про те, що управлінню ЖКГ, управляючим компаніям доручили розмістити на всіх під'їздах оголошення про дезінфекцію під’їздів.

- Щоб мешканці будинків об'єдналися і почали обробляти свої вхідні двері, площадки і сходові клітини дезінфікуючим розчином, навіть звичайним хлорним! Це необхідна справа для кожної родини! Молодші, допоможіть сусідам похилого віку. Звертаюсь до управління МНС розглянути можливість дезінфекції зупинок громадського транспорту та магістральних вулиць міста.

Також у зверненні мера мовиться про попередження небезпеки шахраїв на час дії карантину.

- Звертаюсь до управління патрульної поліції - активізувати роботу екіпажів на околицях міста, в спальних районах, пильнувати, щоб не з’явились мародери. Окреме звернення до кропивничан - людей похилого віку, особливо одиноких, а молодь, хто читає мене, будь ласка, передайте їм. Шановні друзі! Зараз активізуються різного роду шахраї, не чисті на руку злодії і почнуть телефонувати, приходити у двори, дзвонити у квартири під виглядом соціальних інспекторів, постачальників гуманітарної допомоги і дезінфекаторів помешкань. Не піддавайтесь на провокації чи вмовляння. Не відчиняйте двері чужим, що б вони вам не говорили. Ви знаєте своїх соцінспекторів, своїх сімейних лікарів. Краще телефонуйте в поліцію чи на гарячу лінію міського голови. Якщо з'явиться якась гуманітарна лінія допомоги, про це буде публічно повідомлено. Будьте пильні! Не виходьте з квартир, з дворів! Не дайте себе обманути! І будьте здорові!

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама