Суспільство

Кіровоград: через поліпшення транспортної мережі, люди готові перекривати дорогу

. 4391

 Вчора, 25 вересня кіровоградцям вчергове ускладнили життя. Слідом за маршрутами №50 та №9-а, з кіровоградських доріг прибрали «одиничку».

 

 У зв’язку із закінченням договору на перевезення пасажирів за міським автобусним маршрутом № 1 «вул. Космонавта Попова – Лісопаркова» та відсутності його у новій маршрутній мережі міста, відучора 25.09.2013  управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради щоденно проводить моніторинг з фотофіксацією основних пасажироутворюючих зупинок та роботу альтернативних автобусних маршрутів великої та середньої місткості № 100, 101 та 150. Повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Згідно моніторингу, у години найбільшого пасажиропотоку автобуси ходять кожні 8 хвилин. Проте жителі спальних мікрорайонів, що живуть на вулицях Жадова і Попова, схоже перебувають у іншому місті, адже вранці не можуть виїхати на роботу, а у вихідні дні чекають автобус по 30-40 хвилин.
Не менше проблем у тих, хто хоче добратися вранці і ввечері у зворотному напрямку, від Аеропорту до мікрорайону Космонавтів та до центру міста.  

19 вересня, на позачерговій сесії Кіровоградської міської ради депутати підтримали запит стосовно відновлення функціонування автобусного маршруту № 9-а та про недопущення ліквідації автобусного маршруту № 1.

Відповідно до вказаного запиту управлінню транспорту та зв’язку міської ради було доручено розробити зміни до мережі автобусних маршрутів загального користування м. Кіровограда в частині включення до неї автобусних маршрутів № 1 (вул. Космонавта Попова – вул. Лісопаркова),9а (вул. Генерала Жадова – Аеропорт) та винести вищевказані зміни на розгляд чергового засідання виконавчого комітету міської ради.
Також заборонено   вказаному управлінню  проводити третій етап конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кіровограда до моменту розгляду виконкомом вищевказаних змін.

Тим часом, поки управління транспорту працює над виконанням рішення сесії, кіровоградці шукають вихід з ситуації самотужки. Щоб вранці виїхати на роботу, одні з вулиці Жадова йдуть на Попова, інші ж добираються на робоче місце пішки. Громадяни нарікають на зміни у транспортній мережі і вже готові перекривати рух транспорту, щоб повернути зручні маршрутки на вулиці обласного центру.

P. S. Пропозиції щодо поліпшення графіків руху громадського транспорту великої місткості, приймаються за телефоном 24 – 58 -  98. За цим же номером ви можете висловлювати свої претензії що до відсутності на кіровоградських дорогах зручних маршруток.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама