Суспільство

Як громада на Кіровоградщині проводить заняття дитячих гуртків онлайн

. 3121

 

У Новоукраїнській ОТГ керівники гуртків ЦДЮТ «ЗОРІТ» пропонують жителям громади онлайн майстер-класи на час карантину.

 67 Fotor Collage

Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада.

- Такі заняття дозволять вихованцям позашкілля та їх батькам корисно провести час, - мовиться в повідомленні. - Ідея впроваджувати дистанційні заняття виникла через необхідність підтримувати зв'язок із своїми вихованцями на відстані для організації їх корисного дозвілля та зменшення рівня тривожності через творчість під час карантину.

Керівниками гуртків створені групи у Viber, де вони спілкуються онлайн зі своїми цільовими аудиторіями, розміщують авторські відео майстер-класи, а також пропонують глядачам виконати завдання вдома.

Так, наприклад, керівник гуртка "Англійська мова" Ірина Кошель щодня викладає відео з невеликим віршем англійською мовою (щодня складнішим). Завдання дітей: відтворити і записати це на відео та викласти в групі.
Світлана Нероба, керівник гуртка "Чарівні візерунки", продовжує онлайн навчати вихованців бісероплетінню та петриківському розпису. І, що головне, є зворотній зв'язок: діти виконують завдання і виставляють в групу готові вироби для обговорення (що вдалося, а над чим потрібно ще попрацювати).
Також активно займаються з дітьми, знімаючи свої майстер-класи, Оксана Христиченко (керівник гуртка "Дизайн одягу"), Тетяна Сава (керівник гуртка "Оберіг"), Олена Коваленко (керівник зразкового гуртка "Абетка рукоділля"), Оксана Данілова (керівник гуртка "Паперопластика").

Наразі керівники гуртків працюють ще й над розробкою та виготовленням розвивальних ігор з підручних матеріалів. Надалі запишуть процес створення на відео та поширять у своїх групах, для того щоб діти з батьками могли виготовити їх вдома.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама