Суспільство

У громадах Кіровоградщини звернулися до підприємців не підвищувати ціни на час карантину

. 1797

 

Місцева влада громад області звертається до підприємців не підвищувати ціни на час карантину. Адже результати моніторингу на місцях свідчать про те, що ціни на час карантину зросли.

IMG 4168

Так, міський голова Маловисківської ОТГ звернувся до підприємців і власників аптек на території громади, де за останні кілька днів без будь-яких підстав зросли ціни на продукти харчування, що входять до споживчого кошика, а в аптеках – на ліки, засоби індивідуального захисту (медичні маски) та дезінфікуючі речовини.

- 23 березня робоча група з числа працівників виконкому міської ради провела моніторинг цін у супермаркетах і продовольчих магазинах Малої Виски. Аналіз показує, що вартість продуктів харчування за 7 днів у середньому значно зросла, на деякі види – практично удвічі. Зокрема, на овочі, лимони, крупи, макаронні вироби, цукор тощо, - мовиться у зверненні міського голови. - Враховуючи, що міська влада не має засобів впливу на ціноутворення, яке контролює держава, звертаюся до Вашого сумління - прошу залишатися доброчесними людьми і не наживатися на скруті інших.

В Олександрії також продовжили моніторинг цін. За інформацією міськради, станом на 22 березня ціни у супермаркетах міста зменшились від 6% (олія соняшникова) до 27% (капуста).

- У невеликих магазинах, які утримують жителі міста, ціни здебільшого нижчі, проконтролювати їх санітарний стан і вплинути на діяльність значно простіше. Податки ці магазини сплачують до міського бюджету, у той час, як супермаркети доходи у вигляді податків вивозять за межі Олександрії, - мовиться в повідомленні.

Також, аби знизити ажіотаж на закупівлю продуктів харчування в місті, підприємцям запропонують дистанційно реалізовувати товар з дотриманням усіх санітарних норм і розфасовкою продуктів харчування.

Нагадаємо, через безпідставне зростання цін на продукти Олександрія мала звернутися до СБУ.

Фото Маловисківська міська рада

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама