Суспільство

На в'їздах у Кропивницький планують запровадити санітарний контроль транспорту

. 13269

Міська комісія з ТЕБ та НС доручила керівникам виконавчих органів міськради до завтрашнього дня опрацювати додаткові протиепідемічні заходи.

Screenshot 1 copy copy copy

Як повідомили на сайті міськради, головне управління житлово-комунального господарства отримало завдання підготуватися до дезінфекції зупинок громадського транспорту та тротуарів. Комунальні служби міста мають вивчити можливість силами управляючих компаній розпочати дезінфекцію вхідних дверей і тамбурної зони під'їздів багатоповерхівок.

На в'їздах у місто планується запровадити спеціальний санітарний контроль всього транспорту, що в’їжджає до Кропивницького, а також термометричний контроль водіїв і пасажирів.

Управління розвитку транспорту та зв’язку має підготувати проєкт рішення зі скасування на період карантину пільгових перевезень та запропонувати дієвий механізм пріоритетного перевезення медичних працівників, правоохоронців, рятувальників, соціальні служби і працівників підприємств. При цьому необхідно врахувати, що тільки у сфері охорони здоров’я за межами міста проживають 130 медичних працівників. Як варіант, транспортним засобам, що мають категорію “спецперевезення”, буде надано можливість перевозити пасажирів більше встановленої норми.

Управлінню торгівлі і побутового обслуговування доручили посилити вимоги до торговельних закладів щодо дотримання дистанції між покупцями не менше 1,5 метра. Жорсткішим має стати режим прийому відвідувачів на підприємствах, в установах і закладах міста: всі відвідувачі будуть заходити лише в масках.

 Фото - REUTERS/David W Cerny

Поширюйте

Коментуйте


Реклама