Суспільство

На Кіровоградщині провели сесію на вулиці аби закупити експрес-тести на коронавірус (ФОТО)

. 2563

25 березня відбулася 35 позачергова сесія Долинської міської ради, яку провели на вулиці. 

 

25 03 03

Як повідомили на сайті міськради, депутати прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік, зокрема виділили 300 тисяч гривень центральній районній лікарні, з яких – 50 тисяч грн на придбання швидких (експрес) тестів на коронавірус. 60 тисяч гривень на дезінфікуючі речовини та засоби індивідуального захисту, 190 тисяч гривень на лікувальні засоби для надання медичної допомоги хворим. Також для Центру первинної медико-санітарної допомоги виділили 15 тисяч гривень на бензин.

50 тисяч гривень виділили на дезінфікуючі засоби та тканини для пошиття захисних масок КП «Долинський Міськкомунгосп».

100 тисяч гривень КП «Центр» на погашення заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення ДП «Дирекція КГЗКОР», щоб придбати хімреагенти для очищення та знезараження питної води.

25 03 04

Крім того, внесли зміни до регламенту міськради, а саме: на період карантину пленарні засідання можуть проводитися онлайн.

Підтримали звернення депутатів Долинської міськради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо здійснення державного регулювання цін на час карантину в Україні.

25 03 05

25 03 07

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама