Суспільство

У Кропивницькому планують скасувати пільги на проїзд під час карантину (ОНОВЛЕНО)

. 4387

Управління розвитку транспорту та зв’язку міськради Кропивницького має підготувати проєкт рішення зі скасування на період карантину пільгових перевезень.

 

ve 5e73805d217ee

Таке доручення отримали вчора, 25 березня, під час позачергового засідання міської комісії ТЕБ та НС, повідомляє пресслужба міськради.

Загалом же право на безкоштовний проїзд у комунальних автобусах мали пенсіонери, люди з інвалідністю і ще низка категорій.

ОНОВЛЕНО. Пільговий проїзд скасують з 27 березня.

Також управління має запропонувати дієвий механізм пріоритетного перевезення медичних працівників, правоохоронців, рятувальників, соціальні служби і працівників підприємств, що належать до категорії об’єктів критичної інфраструктури забезпечення життєдіяльності міста. При цьому необхідно врахувати, що тільки у сфері охорони здоров’я за межами міста проживають 130 медичних працівників. Як варіант, транспортним засобам, що мають категорію “спецперевезення”, буде надано можливість перевозити пасажирів більше встановленої норми.

Нагадаємо, на час карантину у громадському транспорті Кропивницького може їздити не більше 10 пасажирів водночас. Для медиків розробили жовті пов'язки, аби вони могли мати перевагу у транспорті, добираючись на роботу.

Також сьогодні з’явилась петиція у якій просять відмінити безкоштовний проїзд пенсіонерам на період карантину

Поширюйте

Коментуйте


Реклама