Суспільство

Коли цього року закінчиться навчання у школярів і студентів

. 4049

Навчальний рік у школах закінчиться до 1 липня, для всіх окрім випускників 11 класу. Студенти вишів теж мають завершити навчання по плану.

1631865 kinets karantinu z ponedilka vidnovlyuyut navchannya u shkolah mista

Про це Т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла сьогодні, 26 березня, під час прямого включення.

«Безперечно, ми сподіваємось, що карантин закінчиться 24 квітня, але ми розуміємо, що може бути по-різному, тому відповідно до Закону про освіту і повну загальну середню освіту навчальний рік в Україні закінчується 1 липня. Якщо буде можливість продовжити навчання в школах у цьому навчальному році, то в травні або в червні ми повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати той матеріал, який подаємо зараз дистанційно. Узагальнити, підсумувати, діагностувати ситуацію з вивченням кожної окремої теми і предмету. Ми можемо зараз говорити про те, що навчальний рік в Україні закінчиться так, як передбачено чинним законодавством. Окрім випускників 11 класу», - сказала Мандзій.

Якщо ж до червня учні не повернуться до шкіл, то на початку наступного навчального року вчителі матимуть змогу опрацювати матеріал з учнями.

Навчальний рік для одинадцятикласників закінчиться тоді, коли випускники отримають документ про освіту – тобто складуть ЗНО.

Для студентів закладів вищої освіти не випускних років навчальний рік завершиться так як і планувалось. Екзаменаційно-залікові сесії університети зможуть провести дистанційно у тому графіку, який затверджено закладом. Роботи, які студенти не можуть виконувати дистанційно будуть перенесені на наступний навчальний рік.

«Впринципі заклади вищої освіти теж зараз добре організовують дистанційну форму навчання. Безперечно ми можемо говорити, що дистанційно не будуть проведені єдиний державний кваліфікаційний іспит та атестація тих, осіб, які здобувають ступені доктора,» - каже посадовиця.

Терміни проведення вступної кампанії в магістратуру будуть зміщені.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама