Суспільство

У Кропивницькому команда Стрижакова запустила Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб

. 2771

 

Команда громадського діяча Артема Стрижакова створила Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб «Перспектива», який вже ефективно працює у Кропивницькому.

 

91007477 641379149985411 8028597196934873088 n

Штаб охопив одразу декілька проблемних для міста напрямків у рамках боротьби з пандемією, найголовніший з них – допомога містянам віком від 60 років. Про це Стрижаков повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За інформацією, допомога людям, яким більше 60 років, полягатиме в доставці продуктів та ліків волонтерами. Для цього містяни можуть зателефонувати на гарячу лінію «Перспективи», яка працює цілодобово. До того ж кожен, хто звернеться до штабу, отримає антикоронавірусну швидку аптечку з масками, медичними рукавичками, антисептиком, набором вітамінів для підвищення імунітету тощо.

«Наша команда не може стояти осторонь ситуації з пандемією COVID-19 і запускає загальноміський волонтерський проект – Координаційний антікоронавірусний штаб допомоги «Перспектива». Він спрямований на допомогу містянам віком від 60 років, які знаходяться у зоні найбільшого ризику зараження вірусом», - написав Стрижаков.

Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб «Перспектива» допомагає медичним працівникам дістатися на роботу до лікувальних закладів. Оскільки наразі міська влада обмежила кількість пасажирів, які можуть одночасно перебувати в громадському транспорті, потрапити на роботу для медиків стало проблематичним.


Ще один напрямок, яким займається штаб – роз’яснювальна робота задля запобігання поширення COVID-19.

На цю гарячу лінію також можуть звертатися бажаючі допомогти у розвезенні продуктів та медикаментів літнім людям. Волонтерів забезпечать усіма необхідними спецзасобами індивідуального захисту: масками, захисними окулярами та костюмом.

Номери гарячої лінії Волонтерського координаційного антикоронавірусного штабу «Перспектива»: 0522 27 99 01, 095 601 90 01.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама