Суспільство

Григорій Чапкіс про заяву Ємця та антикоронавірусний штаб «Перспектива» у Кропивницькому

. 3277


Легендарний хореограф, народний артист України Григорій Чапкіс обурений через заяву міністра охорони здоров’я Іллі Ємця щодо людей пенсійного віку та розповів, чому заздрить жителям Кропивницького.

Нагадаємо, під час прямого ефіру на каналі «112 Україна» Ілля Ємець повідомив, що бізнес, який виділяє кошти на боротьбу з коронавірусом, має спрямовувати їх на лікування живих, а не на трупи – людей, які старші 65 років. Григорій Чапкіс у свою чергу зазначив, що більше не довіряє посадовцю та збирається долучитися до збору підписів під петицією щодо його відставки.

«Я обурений, і мої друзі, рідні мене підтримують, адже як можна так висловитися по відношенню до людей, яких він має рятувати, а не знищувати. А він їх вже вважає трупами. Ми зараз збираємо підписи, відкриваємо петицію, щоб зібрати 25 тисяч підписів, відправити її Зеленському і щоб він розглянув питання про відставку цього міністра. Мені 90 років, і я не хочу помирати, я збираюся до останнього подиху працювати, скільки зможу. Я не бачу навколо себе людей, які підтримують такого міністра і вважаю, що ця людина не має права жодного дня більше обіймати цю посаду», - обурюється народний артист України.

Григорій Миколайович зазначив, що пишається тим, як працює Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб «Перспектива», який створила команда громадського діяча Артема Стрижакова. На думку Чапкіса, саме такі штаби мають стати прикладом для високопосадовців, а також приводом для створення таких проектів у всіх областях України.

«Саме для цієї категорії людей від 60 років житель вашого міста Артем Стрижаков зробив свій проект, розвозить ліки, продукти, підтримує усіма можливими способами. У мене сльози на очах від того, що є такі люди, які живуть тим, що діляться з іншими. Я заздрю вашому місту, що у вас є такий громадський лідер. Його проект має реалізовуватися не тільки в Кропивницькому, а й в кожному регіоні України», - прокоментував Чапкіс.

Як повідомлялося раніше, днями у Кропивницькому розпочав роботу Волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб «Перспектива», який створила команда громадського діяча Артема Стрижакова. Першочергова мета штабу - допомога містянам віком від 60 років у період карантину та обмежень, які найбільше торкнулися саме цієї категорії населення.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама