Суспільство

Перші випадки Covid-19 на Кіровоградщині: ОДА скликала терміновий брифінг (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

. 15807

 

Сьогодні, 29 березня, о 10.30 у Кіровоградській ОДА розпочався терміновий брифінг щодо ситуації із захворваністю на Covid-19 в області.

 

 

1584617599 7123Нагадаємо, станом на 10.00 29 березня Центр громадського здоров'я повідомив про 4 офіційно підтверджених випадки коронавірусу на Кіровоградщині, у той час як 28 березня область була єдиною, де не було хворих.

 

Відеотрансляцію можна переглянути нижче.

Текст новини оновлюватиметься у ході брифінгу.

За інформацією, яку озвучив голова ОДА Андрій Балонь. Мова йде про 3 мешканців Кропивницького і одну людину з Долинського району.

 Станом на сьогодні 81 людина пройшла швидкі тести. Вчора було 9 підозр. Їх перевірили тестами ПРЛ і підтвердили 4 випадки.

 

«По кожному випадку встановлюється максимальне коло контактних осіб. Усі хворі ізольовані. За ними встановлено медичний нагляд, так само нагляд ведеться і за медиками,» - заявила Надія Оперчук, керівниця лабораторного центру МОЗ на Кіровоградщині.

Всі ці пацієнти мають середній ступінь важкості і мають пневмонію. Ці люди не були закордоном, але мали контакт з тими, хто закордоном був.

 Навколо міста планують відкрити санітарні блокпости. Також особливу увагу приділять Долинській і Олександрівці, куди приїздив хворий на коронавірус пацієнт з Черкащини..

Продовольчі магазини працюватимуть до 22.00. Перебування на дитячих і спортивних майданчиках обмежене.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама