Суспільство

Кіровоградщина: через порушення карантину склали 44 адмінпротоколи

. 7338

За час карантину фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини обстежили 1609 об’єктів торгівлі та надання послуг.

2 copy

Нагадаємо, в області розпочалися перевірки закладів торгівлі, побутових послуг, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства.

Як повідомляє пресслужба відомства, станом на 27 березня перевірили 1609 суб’єктів господарювання. Встановили, що на об’єктах, які можуть працювати під час карантину, порушуються протиепідемічні заходи, а саме: відсутні засоби індивідуального захисту в працівників. Неправильно застосовуються засоби індивідуального захисту, відсутні умови для миття рук працівників, недостатньо використовуються миючі та дезінфікуючі засоби для обробки виробничих поверхонь, які найчастіше контактують з руками людей і персоналу (брудні камери схову в супермаркетах, візки, корзини, прилавки в магазинах та точках громадського харчування, що працюють на виніс, тощо).

Також не провітрюються торговельні зали, не контролюється одночасна кількість відвідувачів у торговельних залах, відсутня вода на малих торговельних об’єктах, що реалізують продукт, та інше.

До того ж виявили реалізацію вагових продовольчих товарів (круп, макаронних виробів, кондитерських виробів) та хлібобулочних виробів без захисної харчової плівки чи інших видів упаковки.

Також робоча група зафіксувала продовження роботи суб’єктів господарювання, діяльність яких заборонена на період карантину (промислові та господарчі магазини, непродовольчі малі торговельні об’єкти, кафетерії в магазинах, на АЗС, придорожні кафе на трасах та інші).

За результатами обстежень винесли 251 попереджень та склали 44 протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення карантину.

Нагадуємо: сума штрафу для фізичних осіб складає від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних - до 170 тисяч гривень.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама