Суспільство

У Кропивницькому відбулась панахида за військовослужбовцем ССО (ФОТО)

. 4885

У Кропивницькому відбулась панахида за Костянтином Козьмою, підполковником Сил Спеціальних Операцій, який 22 березня пішов з життя після тяжкої хвороби. Сьогодні 9 днів з цієї трагічної події.

kozma1

Панахиду відправив священик Іван Шубин, настоятель Петропавлівського храму ПЦУ. Помолитись за військовослужбовця прийшли ветерани АТО. Через оголошений карантин, в панахиді взяли участь лише кілька атовців.

"Молитва - це доказ нашої любові. Тут ми проявляємо це у вчинках, а молитва - це прояв того, що ми переживаємо за ту людину і хочемо їй добра. Щоб він в майбутньому перебував в оселях Божих. Молитва - це найбільший дар, найбільший прояв любові який ми можемо принести і приносимо людям, які відійшли від нас. Тому нехай Господь її приймає і зарахує і дарує йому Царство небесне і вічний спокій", - сказав священник Іван у своїй промові.

kozma4

Козьма Костянтин Іванович народився 1985 році на Вінничині в с. Ставки Піщанського району. Бойовий шлях розпочав в лавах 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго на посаді командира групи. Брав участь в миротворчій місії в Африці, проходив фахове навчання в Австралії. Від початку війни на сході країни боронив Україну зі зброєю в руках, обіймаючи посаду заступника командира загону спеціального призначення. З 2017 року служив в командуванні Сил Спеціальних Операцій ЗСУ.

kozma2

Поховали військовослужбовця 24 березня в рідному селі. У Костянтина Івановича залишилась дружина Ольга та дев'ятирічний син Ілля.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама