Суспільство

Нардепів Кіровоградщини попросили відкрити онлайн-приймальні для виборців

 Автор: Валерія Жовтун. 1952

Асоціація Політичних Наук звернулась до народних депутатів із проханням відкрити онлайн-приймальні для виборців на час карантину.

Про це повідомляє пресслужба “АПН”.

«Ми вважаємо, що народні обранці повинні адекватно реагувати на події у державі і у світі. Зважаючи на пандемію коронавірусу та оголошений по всій державі карантин і надзвичайну ситуацію, депутати повинні забезпечити можливість спілкування з виборцями в онлайн-режимі, щоб мінімізувати ризики зараження, але, у той же час, щоб не втрачати зв’язку зі своїми виборцями. Депутатам варто повідомити своїх виборців про таку можливість додатково, навіть якщо вона існувала і раніше», – розповів про ініціативу голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко.

Адже у зв’язку з пандемією коронавірусу громадянам необхідно максимально обмежити своє перебування за межами свого будинку, щоб мінімізувати ризики зараження. У зв’язку з цим багато організацій перейшли в режим онлайн-роботи.

Асоціація Політичних Наук також переходить в онлайн-режим роботи і закликає всіх зацікавлених записатися на онлайн-обговорення в рамках проєкту «Від якісної комунікації до участі громади у прийнятті рішень» законодавчих ініціатив за цим посиланням.

Поширюйте

Коментуйте