Суспільство

Громади Кіровоградщини ділитимуться досвідом онлайн

 Автор: Валерія Жовтун. 2205

 

Стартує онлайн-марафон спогадів від громад-партнерів Програми DOBRE.

 Massive Open Online Courses2

- Погодьтеся, це час для подумати, узагальнити, поділитися онлайн про те, що нас змінило за цей проєктний рік, які успіхи, уроки, досвіди ми здобули разом, що в планах, - пишуть організатори. - Запрошуємо представників громад-партнерів Програми DOBRE (Маловисківська, Смолінська, Компаніївська, Новоукраїнська, Помічнянська, Дмитрівська, Новопразька, Бобринецька громади) стати частиною незвичайної події - онлайн-марафону DOBRE-спогадів. Її ідея в тому, аби кожен/кожна могли стати спікерами, співорганізаторами події, ділитися досвідом, надихати і поширювати кращі практики місцевого самоврядування. Вас зможуть почути у кожній громаді, у кожному куточку області та країни!

Як долучитися до онлайн-марафону:

Підписатися на цю подію (стіна події відкрита для всіх): саме тут будуть відбуватися тематичні відеотрансляції, відеорефлексії, дописи, сюрпризи.

У будь-який зручний час з 31 березня до 2 квітня включно можна:

- Зробити тематичний допис з вашими фото з заходів, які ви відвідали в рамках проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” (нам дуже важливо почути, яким для вас був цей проєктний рік, що змінилося, що вам вдалося досягти, відкрити, навчитися? Можна ділитися яскравими спогадами про заходи, що запам’яталися, про те, що ви використовуєте на практиці, які інструменти участі запрацювали у вашій громаді).

- Записати відео та завантажити його на сторінку події як допис (в ньому розказати у довільній формі про ваший досвіді відкриття з проєктом “Голос громади”).

- Зробити прямий ефір на сторінці події (в ньому розказати у довільній формі про ваший досвід та відкриття з проєктом “Голос громади у місцевому самоврядуванні”).

Усі учасники онлайн-марафону отримають подарунки.

Довідка: Онлайн-марафон DOBRE-спогадів проводиться Спілкою “Громадські ініціативи України” та Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" в рамках проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 Фото gurt.org.ua

Поширюйте

Коментуйте