Суспільство

Кіровоградщина: інформація про відтермінування платежів за електроенергію – фейк

. 3169

ТОВ «Кіровоградська обласна ЕК» в умовах карантинного режиму попереджає споживачів про необхідність вчасної оплати за спожиту електроенергію.

26184 1200x800 2

Як повідомили на сайті міськради, новини про відтермінування оплати за комунальні послуги на два місяці у зв’язку з карантином недостовірні.

Згідно з положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», не дозволяється не сплачувати за спожиті комунальні послуги та плата за них не відтерміновується.

ТОВ «Кіровоградська обласна ЕК» нагадує способи оплати за електроенергію:

- у банківських відділеннях та відділеннях зв’язку без наявності паперової квитанції, вказавши особовий рахунок або адресу, або за пред’явленням квитанції за попередні періоди;

- через інтернет за наявності у споживача платіжної картки VISA або MasterCard через веб-сайт компанії, інтернет-банк Приватбанк, систему прийому платежів EasyPay, систему інтернет-розрахунків Portmone.com інтернет-банкінг банку, в якому обслуговується споживач (за наявності даної функції);

-через мережу платіжних терміналів ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Приватбанк», АТ «Перший інвестиційний банк» тощо.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама