Суспільство

Кіровоградщина потрапила до рейтингу областей з найнижчим розрахунком за комуналку

. 1979

 

Кіровоградська область потрапила до четвірки регіонів з найнижчим розрахунком за послуги ЖКГ.

 

20200221151506 7715

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Серед регіонів найвищий рівень розрахунків спостерігається у Вінницькій (93,3%), Сумській (93,0%) та Львівській (92,8%) областях. Найнижчий - у Херсонській (74,5%), Луганській (74,9%), Харківській (75,3%) та Кіровоградській (76,9%) областях.

Найменшу заборгованість зафіксовано в Чернівецькій, Закарпатській та Волинській областях.

При цьому найбільшу заборгованість мають місто Київ, Дніпропетровська та Харківська області.

Загалом, з початку року зросла заборгованість населення за спожиті житлово-комунальні послуги (без урахування газу та електроенергії). Станом на 1 березня 2020 року, за даними Державної служби статистики України, заборгованість становить 32,69 млрд грн.

Натомість у Мінрегіоні звертають увагу, що заборона у період карантину та протягом 30 днів після його закінчення нараховувати та стягувати штрафи та пені за несвоєчасну сплату не означає повне скасування оплати за комунальні послуги.

- Складним для країни був минулий місяць, люди почали заощаджувати; очікуємо на дані за березень. Для забезпечення стабільного функціонування підприємств сфери ЖКГ маємо чітко розуміти тенденції по сплаті за послуги та упередити можливі ускладнення, - зазначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Ілюстрація liga.net

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама