Суспільство

У Кропивницькому не курсуватимуть більшість маршруток

. 4895

Сьогодні, 2 квітня, пасажирський транспорт у Кропивницькому, що працює у режимі маршрутних таксі, не вийшов на свої маршрути.

 watermarked derkiy132 copy copy

Як повідомили у пресслужбі міськрад, з посиланням на управлінні розвитку транспорту та зв’язку, власники деяких таких маршрутів вважають перевезення по сім пасажирів, як це передбачено чинною постановою Кабінету Міністрів України, економічно неможливим.

Патрульна поліція складає на порушників протоколи.

- Такий режим роботи призвів до збиткової діяльності перевізників, з якими управлінням розвитку транспорту та зв'язку міської ради укладені договори на регулярні перевезення у режимі маршрутного таксі, - каже начальник управління Віктор Житник. - З метою уникнення збиткової діяльності, починаючи з 18 березня 2020 року перевізники щоденно скорочували кількість транспортних засобів на своїх маршрутах. Суттєве зменшенням кількості транспортних засобів на маршрутах міста призвело до погіршення стану пасажирських перевезень у місті.

Станом на 2 квітня у режимі маршрутного таксі працюють 9 автобусів - маршрути № 6 та № 17 та ПП «Автобаз Кіровоград» - маршрут № 14.

- Наразі в управлінні розвитку транспорту та зв’язку міської ради опрацьовується питання запровадження регулярних спеціальних рейсів, - відзначив Віктор Житник. – З метою забезпечення перевезень пасажирів, які забезпечують життєдіяльність міста, пропонуємо внести на розгляд позачергової комісії ТЕБ та НС питання запровадження на період дії режиму надзвичайної ситуації регулярних спеціальних перевезень громадським транспортом на тролейбусних та автобусних маршрутах міста у години «пік», а саме: з 6:00 до 9:00 та з 16:00 хв. до 18:00, виключно працівників медичної сфери, поліції, спецслужб та працівників критичної інфраструктури, які забезпечують життєдіяльність міста, за спеціальними перепустками.

Передбачається, що при цьому перевізникам буде дозволено здійснювати перевезення пасажирів в режимі регулярних спеціальних перевезень за закріпленими за ними маршрутами без розроблення паспорту міського автобусного маршруту регулярних спеціальних перевезень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама