Суспільство

Кропивницький та Олександрія запровадили спецрейси на час карантину

. 6025

 

На час карантину пасажирський транспорт працює в режимі доставки на роботу і підвезення додому працівників критичної інфраструктури міст.

 26215 1200x800 2

Перевезення пасажирів відбуватиметься за спеціальною перепусткою

Як повідомляє міська рада Кропивницького, наразі пасажирськими перевезеннями займаються тролейбуси і великомісні автобуси КП «Електротранс» в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб.

– Право проїзду в міських тролейбусах та автомобільних транспортних засобах, відповідно до чинного законодавства України, мають працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язку та комунікації, фінансових та банківських послуг, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також за дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, – розповів начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Віктор Житник.

Однак належність до таких категорій громадяни під час посадки в транспортний засіб мають підтвердити спеціальною перепусткою, а до їх видачі – службовим посвідченням, чи довідкою з місця роботи.

Також у міськраді Кропивницького роз’яснили, що виключення на право проїзду громадським транспортом надається пенсіонерам, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19 та забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури. Адже, нагадаємо, у місті на час карантину скасували пільговий проїзд.

За інформацією Олександрійської міської ради, автобуси в місті будуть курсувати лише за спецрейсами, забезпечуючи доставку до місця роботи медиків та інших працюючих олександрійців. Перепустки для проїзду оформляються в міськраді.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама