Суспільство

Громада на Кіровоградщині виділила пів мільйона гривень для купівлі апарату штучного дихання

. 2363

 

Для виділення коштів з міського бюджету Гайворона для закупівлі апарату штучного дихання та інших необхідних медичних засобів райлікарні зібрали засідання сесії у дворі Гайворонської міської ради.

hroshi

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.

Мовиться про виділення 500 тисяч гривень з міського бюджету для закупівлі апарату штучного дихання та інших необхідних медичних засобів районній лікарні, а також закупівлю засобів захисту та дезінфікуючих засобі КП «Гайворонський комунальник» на проведення заходів з дезінфекції на території міста. Ці кошти мали бути витрачені на закупівлю нових сміттєвих баків для роздільного сміттєзбирання. Проте у зв’язку з пандемією було вирішено направити їх на медицину.

Загалом з початку року на потреби районної лікарні з міського бюджету виділили 850 тисяч гривень. Раніше міська влада уже виділила кошти на створення кошторису для будівництва нового приймального відділення Гайворонської ЦРЛ. Є відповідна державна програма, що профінансує будівництво. Проте на виготовлення кошторису коштів у лікарні не було. Міська рада взяла ці витрати на себе і виділила необхідних 350 тисяч гривень.

Міський голова Роман Волуйко зазначив, що це безпрецедентні заходи допомоги медицині на теренах району від органів самоврядування.

91933723 2737663909622575 4350861330375245824 n

За виділення коштів депутати голосували по-новому: у дворі міськради і в масках

«Попри те, що районна лікарня має утримуватись за рахунок районного бюджету, міська рада розуміє, що сьогодні головне – це безпека громадян і підтримує районні заклади на території міста. З початку року з міського бюджету виділено уже 850 тисяч гривень районній лікарні. Ми і далі будемо підтримувати заклад за рахунок перевиконання бюджету», – наголосив міський голова.

Зазначимо, що за даними департаменту охорони здоров’я ОДА, станом на 23 березня в Гайворонському районі в наявності було три апарати ШВЛ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама