Суспільство

У Кропивницькому не оштрафували спортклуб за роботу під час карантину

. 3568

Суд закрив два адмінпротоколи про порушення правил карантину, складені на представника спорткомплексу “Фанклуб”.

fanclub

Про це повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро» із посиланням на дві постанови судді Кіровського райсуду Кропивницького.

Згідно з матеріалами справи, 19 і 20 березня поліція склала адмінпротоколи за саттями 44-3 КУпАП (порушення карантину) на т.в.о. ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб» Артура Полянського. Мовляв, спортклуб був відкритий і приймав відвідувачів попри заборону, зумовлену епідемією COVID-19. Відповідач до суду не з’явився, хоча був належно повідомлений.

Суд узяв до уваги викладені в адмінпротоколах пояснення відповідача. Той написав, що з 12 березня у зв’язку з хворобою голови громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб» є виконуючим обов’язки керівника об’єднання. Він доводив, що на виконання постанови Кабміну про карантин спортклуб припинив роботу. Проте в окремих приміщеннях спорткомплексу здійснюється діяльність громадської спортивної організації. І ніби доступ до приміщень здійснюється в порядку черговості, дотриманням гігієнічних норм та норм епідеміологічного захисту, не більше десяти осіб в одному приміщенні. Господарська діяльність спортивно-оздоровчим комплексом «Фанклуб», наголошував відповідач, у зазначений період не здійснювалась.

Посилаючись на низку законодавчих норм суд закрив провадження через відсутність складу адмінправопорушення. Мовляв, стаття 44-3 КУпАП передбачає розмежовану відповідальність громадян та посадових осіб за порушення карантину. Водночас у протоколі не зазначено порушену норму закону, передбачену відповідною статтею, не викладено обставин і не зазначено доказів, які б свідчили про наявність в діях відповідача складу адмінправопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, не доведено, що саме ця особа є відповідальною за закриття спорткомплексу.

За даними з аналітичної системи Youcontrol, засновниками громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Фанклуб» є кропивничани Людмила Бондаренко, Артур Полянський та Гагік Хачатрян, який водночас є головою об’єднання.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама