Суспільство

У Кропивницькому закриють 17 ринків

. 4941

У Кропивницькому 17 квітня закривають всі ринки. 

IMG 1090

Як повідомили на сайті міськради, відповідне рішення прийняв міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру на своєму засіданні сьогодні, 15 квітня.

Відповідно до розпорядження голови ОДА Андрія Балоня, у зв’язку з наявними фактами порушення протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі на ринках, керуючись статтею 40 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ринки виключені із переліку закладів торгівлі, які мають право здійснювати діяльність на період дії режиму надзвичайної ситуації.

- Фактично, посилення карантинних заходів на території Кропивницького має на меті зупинити динаміку поширення небезпечного вірусу COVID-19 в обласному центрі, - каже керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник міського голови Олександр Мосін. – Контроль за виконанням даного рішення покладена на Національну поліцію. Вже від завтра ми будемо інформувати керівництво ринків, а їх у місті 17, про припинення діяльності. І з п’ятниці, 17 квітня, ринки у Кропивницькому закриваються.

Нагадаємо, раніше ринки могли працювати за певних  умов на час поширення коронавірусної інфекції в країні.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама