Суспільство

У Кропивницькому 82 працівники центральної міської лікарні отримали доплати за роботу з COVID-19

. 3482

У березні персонал КНП "Центральна міська лікарня" отримав 300% зарплати за роботу з пацієнтами, в яких було лабораторно підтверджено COVID-19. 

26316 1200x800 2

Нагадаємо, у понеділок медичну субвенцію, із якої виділять гроші на доплати медичним працівникам, перерахували в регіони.

Як йдеться на сайті міськради, начальниця управління охорони здоров’я Оксана Макарук розповіла, до переліку працівників МОЗ вніс 20 посад медпрацівників, яким з березня здійснюється доплата.

de1cd02 doplata copy

- У Кропивницькому збільшений оклад отримали 82 працівники, що борються з COVID-19, серед яких і лікарі, і медичні сестри, і водії. Із міського бюджету на ці потреби лише в березні було виділено 163,1 тис грн, - розповіла Оксана Макарук. - Такі доплати здійснюватимуться до завершення карантинного періоду в Кропивницькому.

Доплати на період карантинних заходів встановлені Законом України від 30.03.2020 р. № 540-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Нагадаємо, п’ять відділень обласної лікарні отримали премії за боротьбу з грипом і Covid-19.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама