Суспільство

У Кропивницькому анонсували можливу ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища

. 2620

 

Зайнятися ліквідацією несанкціонованого сміттєзвалища, що розташоване на перехресті вул. Комарова з пров. Глинки, планують вже після карантину.

sm

Про це мовиться у відповіді міської ради Кропивницького на петицію кропивничани про ліквідацію цього сміттєзвалища.

- Зважаючи на те, що несанкціоноване сміттєзвалище складається з будівельного сміття, будівельних відходів та ґрунту, що вивозиться вантажними автомобілями, відсутність у підпорядкованих комунальних підприємств технічної можливості його ліквідації через непомірно великий обсяг, а також у зв’язку з оголошенням в Україні надзвичайної ситуації через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та обмеженістю фінансових ресурсів, ліквідувати зазначене сміттєзвалище на даний час неможливо, - йдеться у відповіді міськради. - Крім того, ліквідація сміттєзвалища повинна здійснюватися з одночасною рекультивацією вказаної земельної ділянки.
Після завершення карантину Головним управлінням буде підготовлено екологічний запит до Кіровоградської обласної державної адміністрації з виділення коштів на ліквідацію сміттєзвалища та проведення рекультивації землі з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Натомість Спецінспекція міста здійснює контроль із запобігання подальшому збільшенню сміттєзвалища.

Крім того, направлено відповідні листи до Кропивницького відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області та Управління патрульної поліції в Кіровоградській області щодо вжиття усіх вичерпних заходів стосовно недопущення завезення будь-якого сміття на вищезазначену територію, встановлення осіб-порушників та притягнення їх до відповідальності. У разі встановлення осіб, які вивозять будівельне сміття, будівельні відходи та ґрунт на вищезазначену земельну ділянку, буде вжито відповідних заходів з ліквідації вищевказаного сміттєзвалища за рахунок винних осіб.

Нагадаємо, три дні тому відбулася пожежа на цьому сміттєзвалищі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама