Екснардеп став проректором медуніверситету у Кропивницькому

16:40, 29 Квітня, 2020

Заслужений лікар України, нардеп 8 скликання, гендиректор Кіровоградського обласного клінічного онкологічного центру став проректором Донецького національного медичного університету.

1 квітня Костянтин Яриніч наказом ректора призначений проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ДНМУ.

Костянтин Яриніч розповів «Гречці» про головні завдання на новій посаді.

-Мета у нас одна: щоб в області вистачало висококваліфікованого медичного персоналу. На жаль, недоукомплектованість медичними кадрами на сьогодні одна з найвищих в Україні. Відкриття медичного хабу – медуніверситету спрямована на те, щоб ті хлопці і дівчата, які закінчують навчання, залишались на території нашої області. Це завдання я почав як народний депутат, і ми змогли перевести саме у Кропивницький Донецький медуніверситет. Тепер завдання втримати це і навчити справжній медицині наших студентів, – каже лікар.

За його словами, наразі переходять до навчання четвертого-шостого курсів, тож планує домовлятись про роботу студентів на клінічних базах області.

– Зараз ми переходимо до навчання 4, 5 та 6 курсів, де є клінічні дисципліни. Я не тільки став проректором з міжнародних зв’язків, а ще й завідуючим найбільшої кафедри клінічних дисциплін, де навчають медицині. Мені, як медику, більш зрозуміло як домовлятися і про що говорити з колегами – головними лікарями, щоб вони навчали наших та іноземних студентів на наших клінічних базах. Організувати роботу з нашими викладачами, які по сумісництву дуже часто працюють як практикуючі лікарі і поєднують роботу в університеті. Ось таке питання комунікації, організації роботи перед нами стоїть як головне завдання, – розповів пан Яриніч.

Довідка: Яриніч Костянтин Володимирович, 1970 року народження, має повну вищу медичну освіту та досвід роботи у закладах охорони здоров’я, народний депутат 8 скликання Верховної Ради. З 10 вересня 2019 року в.о. генерального директора КНП “Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради”, а з 12 березня 2020 року був призначений генеральним директором.

Фото з фейсбук-сторінки Костянтина 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині третина хворих Covid-19 були пацієнтами чи медиками приватної клініки
unnamed 3 copy copy
Banner new coins 10 UAH ua
В червні з’явиться нова монета номіналом 10 гривень
Читайте також

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині, облаштували і відкрили молодіжний простір “Другий поверх”....

12:48, 4 Березня, 2024

Поблизу Гайворона, що на Кіровоградщині, у суботу, 2 березня, сталася смертельна ДТП.

12:00, 4 Березня, 2024