Суспільство

Старт ремонту доріг національного значення на Кіровоградщині анонсували влітку

. 3747

 

У Кіровоградській області ремонт доріг Н-23 "Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя" та М-12 "Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка" має розпочатися вже за місяць-два.

1 copy

Як повідомив в ефірі каналу “Україна 24” голова Укравтодору Олександр Кубраков, на Кіровоградщині ще не розпочали великі дорожні ремонтні роботи.

- Здається Херсонська, Тернопільська, Кіровоградська області - останні області, де ще великі проєкти не розпочалися. Але вони розпочнуться, - зазначив Олександр Кубраков.

За словами очільника Укравтодору, мовиться про термін у місяць максимум два.

- Ще йдуть тендери, проходять державні експертизи, - зазначив пан Кубраков.

Вкотре очільник Укравтодору нагадав, що в пріоритети ремонтів українських доріг: міжнародні, національні, регіональні, територіальні.

- У більшості наших областей: Черкаська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Миколаївська, Закарпатська не має національних доріг. Їх просто немає. Тому пріоритет все-таки забезпечити проїзд, - каже Олександр Кубраков.

Нагадаємо, ще на початку квітня було відомо проте, що в області не був готовий проєкт ремонту на дорогу “Кропивницький-Умань”, а тендер на “Кропивницький-Кривий Ріг” мав взагалі бути переоголошений.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама