Суспільство

Салони краси і літні майданчики: які пом’якшення карантину очікують з 11 травня

. 3476

 

Під час позачергового засідання Уряду сьогодні, 4 травня, стало відомо про низку пом’якшення карантинних заходів з 11 травня, що стосується бізнесу.

 picture2 karantin v ukrain 366368 p0 1

Як розповів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, мовиться про відкриття парків, скверів, зон відпочинку, перукарень, манікюрних, педікюрних салонів, салонів краси, літніх майданчиків кафе і ресторанів, оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами, заклади побутового обслуговування, музеї, бібліотеки, сервіси обслуговування техніки, роботу стоматологів, аудиторів, нотаріусів, адвокатів.

- Ми розуміємо потреби і запити бізнесу. Сьогодні ми плануємо прийняти проєкт постанови власне на прохання бізнесу, який аргументує: до 11 числа їм необхідно мати впевненість, що їх закладам буде дозволено відкритися. Треба закупити продукти, підготувати заклади, провести протиепідеміологічні заходи, записати людей, - каже Денис Шмигаль.

Мовиться про перший етап виходу з карантину. Нагадаємо, загалом Уряд передбачає п’ять етапів виходу з карантину.

За словами пана Шмигаля, країна рухається за оптимістичним сценарієм поширення коронавірусу.

Пом’якшення карантинних заходів з 11 травня, за словами Прем’єр-міністра, не означає його повне зняття. Тобто на засіданні Уряду приймуть рішення продовжити карантин до 22 травня.

Далі, залежно від ситуації пандемії у світі та країні, розглядатимуть можливість адаптивного карантину, тобто карантину по регіонам.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама