Суспільство

Західні території Кіровоградщини тяжіють до Умані та Первомайська - експерт про адмінреформу

. 6469

Впроваджуючи адмінреформу варто задуматись про приєднання західних територій Кіровоградської області до Миколаївської та Черкаської областей, вважає Юрій Ганущак, директор Інституту розвитку територій.


unnamed copy copy copy copy copy copy copy
"Принагідно формування нових районів дозволить вирішити ряд хронічних проблем, пов’язаних зі слабким розвитком територій на межі областей, а також із розривом території областей. Це, насамперед, стосується таких аномалій, як статус міста Славутича, який територіально знаходиться в Чернігівській області, але адміністративно відноситься до Київської, чи селища Коюбинського, вмонтованого в місто Київ, але підпорядкованого на сьогодні Ірпінській міській раді тієї ж Київської області. Потрібно також ставити питання щодо західних територій Кіровоградської області, які об’єктивно тяжіють до Умані та Первомайська і створення окремого району, для яких є не раціональним з огляду на додаткові ресурси держави на утримання такого інституційно неспроможного району", - пише Ганущак у колонці на сайті "Децентралізація".

Нагадаємо, раніше про свої бажання приєднатись до Полтавської області казали мешканці Власівки Світловодського району. Наразі після низки громадських слухань мова про переділ території області не йшлась. Поки пропонують 21 район Кіровоградщини переформатувати в 4 райони.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама