Суспільство

Роботодавці Кіровоградщини відкрили понад сотню вакансій для людей з інвалідністю

. 1058

 

Роботодавці області пропонують 122 вакансії для громадян з інвалідністю.

 3I3G2669

Як повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості, серед запропонованих вакансій: керівник художній, артист оркестру, технік-програміст, інженер, бухгалтер, юрист, практичний психолог, соціальний працівник, інструктор з протипожежної профілактики, зоотехнік, кравець, швачка, сестра медична, токар, маляр, водій автотранспортних засобів, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, продавець продовольчих товарів, укладальник-пакувальник та інші.

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4723 грн) до 10000 грн. Також представлені вісім вакансій з неповною зайнятістю у Благовіщенському, Кропивницькому і Маловисківському районах за посадами практичного психолога, оператора комп'ютерного набору, прибиральника службових приміщень, прибиральника територій та двірника. Оплата праці: 600, 2362 та 2430 грн на місяць у залежності від займаної посади.

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому районі представлено 68 вакансії для громадян з інвалідністю, 15 у Маловисківському, по 8 у Долинському і Новоархангельському районах, 7 у Новгородківському, 4 у Новоукраїнському районі, по 2 вакансії у Знам’янському, Олександрівському та Олександрійському районах та по 1 вакансії у Благовіщенському, Бобринецькому, Гайворонському, Голованівському і Устинівському районах. Одна вакансія прибиральника службових приміщень призначена для працевлаштування до одного з фермерських господарств Криворіжчини (Дніпропетровська область).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама