Суспільство

У ОТГ на Кіровоградщині розпочали приймати проєкти на громадський бюджет

. 2046

2020 рік - рік нових можливостей для жителів Помічнянської громади отримати підтримку на втілення своїх ідей, мета яких - робити громаду кращою. «Твої ідеї –локомотив розвитку Помічнянської громади» - під таким гаслом розпочалася інформаційна кампанія громадського бюджету у Помічнянській ОТГ.

 Громадський бюджет Помічнянська громада 2020 5 11

Громадський бюджет Помічнянської ОТГ має сторінку у мережі Фейсбук на якій жителі громади знайдуть актуальну інформацію про можливості громадського бюджету.

«Громадський бюджет - це про спільну відповідальність і партнерство громадськості та влади - разом, у єдності, ми можемо мати кращу громаду. Ідеї - це рух громади до покращення, і це можливість саме жителям пропонувати їх та долучатися до спільної реалізації. Тематика проєктів, які можна подавати на громадський бюджет, широка - від благоустрою до різноманітних заходів (культура, екологія, благоустрій, безпека, інклюзивність тощо. Ми розглядаємо громадський бюджет як можливість для молоді втілювати свої креативні ідеї. Переконаний, що ви для себе знайдете мотивацію і станете одним із авторів першого в історії Помічнянської громади Громадського бюджету», - каже Микола Антошик, голова Помічнянської ОТГ.

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету Помічнянської ОТГ проєктні пропозиції повинні бути спрямовані на:

● покращення інфраструктури громади (наприклад, вулиці, парку, дороги, спортивного чи дитячого майданчика, установи: школи, лікарні, дитячого садочку тощо);

● благоустрій територій, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних майданчиків, облаштування місць для вигулу тварин, пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, тощо);

● покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з інвалідністю, сімей, які опинились у важких життєвих обставинах, одиноких матерів, літніх людей, внутрішньо переміщених осіб;

● впровадження альтернативних джерел енергії; організацію дозвілля (проведення спортивно-масових заходів, конкурсів, концертів, культурно-мистецьких заходів, святкування ювілейних дат, тощо);

● покращення екологічної ситуації у громаді; збереження та відновлення історично-культурної спадщини громади, розвиток
туризму;

● поліпшення екологічності та комфорту проживання мешканців, естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів в усіх сферах життєдіяльності території.

Всі проєкти класифікуються за двома категоріями: малі проекти та великі проекти:

Малі проєкти – це проекти, загальна вартість реалізації яких становить від 1000,00 до 50 000,00 грн. (реалізуються у 2020 році).
Великі проєкти - це проекти, загальна вартість реалізації яких становить від 50 000,00 до 100 000,00 грн. (реалізуються у 2021 році).

Термін подачі проєктів: від 4 травня до 4 червня 2020 року

Громадський бюджет Помічнянська громада 2020 2020.05.04 04

 Інформація надана ГО «Хмарочос».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама