Суспільство

До кінця травня відкриють рух на шляхопроводі між Кропивницьким та Знам’янкою

. 3022

 

До кінця травня заплановано відкрити рух для автотранспорту на шляхопроводі між Кропивницьким та Знам’янкою на трасі М-12 "Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка".

4 9

Хід ремонту проінспектував в рамках робочого візиту міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов

Про це повідомляє Служба автодоріг області.

Наразі на об’єкті виконано майже 50% запланованих робіт: провели роботи по розбиранню проїзної частини з монолітною плитою та очистили піскоструменевим методом поверхні балок прогонів; розібрали перехідні плити та лежні, очистили поздовжні шви прогонових будов від слабкого бетону та корозії арматури; влаштували перехідні плити.

Ведуться роботи по ліквідації тріщин в бетоні шафної стінки, балок та ригелів ремонтними сумішами, а також виконуються роботи по заміні опорних частин.

- Через те, що шляхопровід знаходиться над залізничними коліями роботи не можна виконати оперативно, втім, за планом до кінця травня рух для автотранспорту буде відкритим, - повідомляє пресслужба САД області. 

Проєктна вартість складала 10,7 млн грн. Підрядник ТОВ «Мостобудівельний загін - 112». В ході робіт були виявлені дефекти, які змусили провести додаткові роботи з укріплення несучих частин, що призвело до здорожчання на більш ніж мільйон гривень.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама