Суспільство

У громаді на Кіровоградщині під час карантину почали викидати сміття в унітази

. 3895

У Долинській побутове сміття почали викидати в унітази.

milayaya 11081916070907

Однак, як повідомляє Долинська міська рада, карантин - це не привід викидати сміття в унітаз.

У березні після очищення вуличних мереж сподівалися на безперебійну роботу мереж протягом найближчих кількох місяців (років). Однак вже наприкінці квітня до управителя багатоквартирних будинків КП «Долинський міськкомунгосп» почали надходити повідомлення про аварійні зупинки каналізації знову через її засмічення.

Так, 29 та 30 квітня працівники КП «Центр» займалися виключно ліквідацією засмічень вуличних мереж водовідведення та каналізаційних випусків з будинків 4-го та 5-го мікрорайонів побутовим сміттям. В результаті з мережі водовідведення вилучили: поліетиленові пакети, ганчір’я, індивідуальні гігієнічні засоби, нижня білизна та інше побутове сміття.

- Роботи з прочистки мереж водовідведення діючим тарифом не передбачено, тому оплата послуг аварійного прочищення каналізації з залучення сторонньої підрядної організації буде лягати на міський бюджет, або на збитки підприємства. З розумінням відносимося до «відповідальної позиції» громадян, які з метою дотримання карантинних заходів, вирішили залишатися вдома та не виносити сміття куди потрібно, а замість цього спускати їх в унітаз, але це спричиняє аварійні зупинки не тільки водовідведення але і водопостачання будинків, яке таке життєво важливе в період пандемії, - мовиться в повідомленні.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама