Суспільство

За яких умов можуть відкривати дитячі садочки в Україні

. 8207

 

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів в ефірі каналу “Україна 24” про можливість відкриття дитячих садочків.

 ditsadok

- Дитячі садочки це окрема ситуація. Вона розглядається і буде розглядатися в наступних етапах. Маємо надію, що дитячі садочки будуть відкриватися, оскільки відкриваються певні сфери бізнесу. Треба залишати дітей десь в дитячих садочках, щоб люди могли працювати, - каже Віктор Ляшко.

Натомість школи до 1 вересня, за його словами, вже не будуть відкриватися.

У питанні відкритті дитячих садочків в Україні дивитимуться на Берлін, де вже відкрили школи.

- Відслідковуючи динаміку, що буде відбуватися в Німеччині: чи вплинуло відкриття шкіл на нове зростання на коронавірусну хворобу, ми будемо враховувати це в наступних етапах пом’якшення карантину, - розповів пан Ляшко.

Нагадаємо, перший етап пом'якшення карантину в Україні стартує з 11 травня. Якщо пом’якшення, за словами пана Ляшка, не призведе до різкого зростання нових випадків COVID-19 в країні і залишатиметься в діапазоні від 300 до 600 випадків на добу, то тоді можуть і відкрити дитсадочки.

- Але при дотриманні певних протиепідемічних вимог, які ми прописуємо для всіх сфер економіки, які будуть відкриватися, - зазначив Віктор Ляшко.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама