Суспільство

Міський бюджет Кропивницького недоотримав через карантин 17 мільйонів гривень

. 1735

 

Через запровадження карантинних заходів, пов’язаних із непоширенням COVID-19 міський бюджет Кропивницького вже недоотримав 17 мільйонів гривень.

hroshi4

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Загалом, за інформацією начальниці фінансового управління міської ради Любові Бочкової, за перший квартал 2020 року доходи бюджету міста склали 527,5 млн грн.

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктора Житника, карантинні обмеження, які стосуються дозволеної кількості перевезень у громадському транспорті призвели до збитковості у діяльності КП “Електротранс”.

- Управління розвитку транспорту і зв’язку, як головний розпорядник бюджетних коштів, який здійснює фінансування комунального підприємства, пропонує перерозподілити видатки загального фонду у межах загального обсягу бюджетних призначень на травень-червень 2020 року, а саме: зменшити видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян і перенаправити 10,7 млн грн на утримання електротранспорту та 11,94 млн грн на утримання комунального автотранспорту, - каже Віктор Житник.

Відповідне рішення вже погодив виконавчий комітет міської ради, зауважень з боку фінансового управління не надходило, і члени депутатської комісії одноголосно підтримали таку пропозицію.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама