Суспільство

Мер Кропивницького попросив містян повідомляти про грубі порушення карантину

. 2821

 

Андрій Райкович попросив повідомляти про грубі порушення карантину на «гарячу лінію» міського голови.

im578x383 linia 1

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

За словами Андрія Райковича, всі об'єкти, що почнуть працювати, у зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів систематично перевірятимуться. А про грубі порушення карантинних вимог на відкритих об'єктах повідомляйте на «гарячу лінію» міського голови - 0 800 21 77 21.

Адже не зважаючи на пом’якшення карантину, маски, дезінфектори, соціальна дистанція, залишаються актуальними.

У місті, за умови жорсткого і неухильного дотримання санітарних вимог, розпочинають працювати парки, сквери, перукарські салони, літні майданчики ліцензованих закладів громадського харчування, офіси адвокатів та нотаріусів, магазини промтоварів, але без зон харчування і дитячих розваг. Також відкриваються стоматкабінети, заклади побутового обслуговування, музеї.

- Те, наскільки швидко місто повертатиметься до нормально ритму життя, залежить від кожного з нас, особисто, - звернувся до містян Андрій Райкович. - Розумію, як важливо для підприємців повернутися на свої робочі місця, як необхідно «розморозити» економіку малих і середніх підприємств. Але виклики пандемії вимірюються ціною людських життів. Можливості нашої медицини не безмежні. Чи вдасться втримати нові масові наступи захворювання без серйозних втрат - питання непросте. Подумайте про себе, своїх близьких і про медичних працівників теж. Ніхто, крім них, нас не витягне з біди.

Нагадаємо, з початку травня в області не фіксують більше п’яти нових випадків захворювання на COVID-19 за добу.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама