Суспільство

На Кіровоградщині працювали без зауважень лише 12 ринків

. 2674

 

Протягом минулого тижня в області відкрили 24 агропродовольчі ринки, з них 12 працювали без зауважень.

 91c14cbfa735c2522cedce0eda8810b9 L

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Працювали в області наступні ринки:
м. Кропивницький – 6 (окрім ринків «Черемушки», «Жемчуг» та «Полтавський»);
м. Олександрія – 3;
м. Світловодськ – 2;
м. Знам’янка – 1 із 3;
Благовіщенський район – 2;
Бобринецький район – 1;
Вільшанський район – 1;
Гайворонський район – 1 із 2;
Добровеличківський район – 2 із 3;
Маловисківський район – 2;
Новомиргородський район – 1;
Новоукраїнський район – 1;
Олександрівський район – 1.

Не відкрилися ринки в Голованівському районі (2), Долинському (1), Новгородківському (1), Онуфріївському (1), Петрівському (1), Олександрійському (1), Устинівському (1). В Новоархангельському, Світловодському та Кропивницькому районах агропродовольчі ринки відсутні.

На всіх ринках, що відкрилися і працювали, дотримання протиепідемічних заходів під час роботи контролюють фахівці Держпродспоживслужби регіону. За результатами щоденних перевірок встановлено, що з 24 ринків без зауважень працювали 12: в Маловисківському (2), Новоукраїнському (1), Добровеличківському (2), Бобринецькому (1), Благовіщенському (1, ринок Ульяновського РСТ), Гайворонському (1), м. Знам’янка (1), м. Олександрія (1, ринок ТОВ «Айсберг»), м. Кропивницький (2, ринки Овочевий ТОВ «Альваід» та «Шахтарський»).

Серед порушень: допуск відвідувачів без засобів індивідуального захисту, скупчення відвідувачів біля продавців; раніше дозволеного реалізувались промислові товари; скупченість відвідувачів; частково відсутні захисні екрани на торгових місцях між покупцями та продавцями, частина екранів потребують заміни, скупчення відвідувачів біля окремих продавців.

Хоча порушення і усувалися відразу, але вони виявлялися практично при кожній перевірці на ринках в Олександрівському районі, м. Світловодськ, м. Кропивницький (ринок «Привокзальний»), що свідчить про відсутність постійного контролю зі сторони керівництва ринку за дотриманням протиепідемічних заходів.

Під час роботи частини ринків фіксувалися також непоодинокі порушення.

Станом на 12 травня ринки забезпечені захисними екранами на кожній торговій точці, але потрібна своєчасна заміна захисної плівки, яка пошкоджується під час реалізації продукції; захисні маски наявні відвідувачів та працівників ринків, але є випадки їх невикористання; дозволена кількість відвідувачів контролюється, але є скупчення покупців. Для усунення таких недоліків необхідний постійний контроль керівництва ринків за виконанням суб’єктами господарювання санітарних та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, в області з початку травня розпочали роботу 14 ринків із 39.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама