Суспільство

Лабораторний центр проситиме благодійників придбати додаткове обладнання

. 3999

 Усіх небайдужих просять долучитися до благодійного проєкту і допомогти придбати обласному лабораторнму центру, що проводить лабораторні дослідження на коронавірус, додаткове обладнання.

 26615 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Наразі вірусологічна лабораторія ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» – єдина в області лабораторія, що проводить ПЛР-дослідження на COVID-19. Загалом в області вже зроблено понад 6564 ПЛР-досліджень.

За даними очільника департаменту охорони здоров’я ОДА Олега Рибальченка, в області в середньому тестують на коронавірус 250 осіб за добу.

– Для підвищення продуктивності роботи лабораторного центру, вкрай необхідно розширити його технічні можливості, доукомплектувати додатковим сучасним обладнанням та забезпечити необхідними витратними матеріалами, придбання яких установа не може здійснити самостійно, – мовиться в повідомленні.

Зокрема планують обладнати ще два додаткових робочих місця для проведення досліджень на COVID-19. Це дозволить проводити до 600 досліджень на добу.

Громадська організація «Кіровоградська обласна асоціація працівників лабораторного центру МОЗ України» просить всіх небайдужих допомогти грошима. Звіти про використання коштів обіцяють регулярно оприлюднювати.

Реквізити для надання благодійної допомоги:

Громадська організація «Кіровоградська обласна Асоціація працівників лабораторного центру МОЗ України»
Код за ЄДРПОУ юридичної особи:
34249236
Валюта рахунку:
UAH
№ рахунку:
UA703510050000026000879004667
Назва банку:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРСИББАНК»
Вид рахунку, Тарифний план (ТП)⃰:
Поточний, Економ
Дата відкриття:
8 травня 2020 р.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама