Суспільство

Які пропозиції АМУ не врахував Кабмін в новому перспективному плані Кіровоградщини

. 1887

 

Під час затвердження перспективного плану Кіровоградської області Кабмін за результатами узгоджувальної процедури не врахував три запропонованих Кіровоградським відділом Асоціації міст України пропозиції.

watch out crypto exchanges decentralization is coming1

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Кіровоградське регіональне відділення АМУ.

– Так, у Новоархангельському районі було запропоновано створення трьох ОТГ (Новоархангельської, Надлацької та Підвисоцької), натомість затверджено об’єднання в форматі «один район – одна громада». В такому ж форматі було затверджено Новомиргородську громаду, замість запропонованих АМУ трьох ОТГ на території району, – розповіла консультант з правових питань Кіровоградського РВ АМУ Вікторія Нижник.

Не підтримав КМУ і пропозицію передбачити Микільську територіальну громаду у складі Світловодської міської ОТГ. Натомість у Світловодському районі передбачає Великоандрусівську ОТГ у складі Великоандрусівської, Глинської, Григорівської, Захарівської, Іванівської, Подорожненської, Федірківської сільських рад та Світловодську громаду, до складу якої увійдуть території Світловодської, Власівської, Великоскелівської, Миронівської, Озерської та Павлівської рад.

За пропозицією АМУ у Бобринецькому районі, відповідно до документа, планується три ОТГ: Бобринецька, Витязівська, Кетрисанівська.

У Гайворонському районі за наполяганням АМУ затверджено дві ОТГ: Гайворонська та Заваллівська.

У Голованівському районі три ОТГ: Голованівська, Побузька та Перегонівська.

Нагадаємо, 13 травня Кабмін затвердив перспективний план області, що передбачає створення 48 ОТГ. Натомість, очільник Приютівська ОТГ вже висловив незгоду з таким планом, де громада втрачає вісім сіл.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама