Суспільство

Кропивницький: на карантині надходили більше сотні викликів про домашнє насильство

. 2348

 

За даними поліції під час карантину в Кропивницькому кількість звернень щодо домашнього насильства не збільшилася. Понад сотня звернень як у березні, так і квітні.

pexels photo

Про це “Гречці” повідомив заступник начальника відділу превенції Кропивницького відділу поліції ГУ Нацполіції в Кіровоградській області Олег Петров.

Так, у лютому було 169 викликів про домашнє насильство з них 64 підтверджено, у березні було 183 виклики – 74 підтверджено, у квітні було 134 виклики – 69 підтверджено.

– Більшість звернень від жінок, – каже Олег Петров.

Невелику кількість звернень про домашнє насильство в поліції пов’язують з карантином, коли жертва і кривдник перебувають постійно разом.

Нагадаємо, торік протягом доби до поліції Кропивницького на «102» надходили в середньому сім викликів про домашнє насильство.

Наразі в місті прихисток жертвам домашнього насилля продовжує надавати благодійна організація «Дім Милосердя». Контактний телефон: 073-007-00-78.

– 9 травня о 23:30 зателефонувала в «Дім Милосердя» місцева поліція. Служба «Поліна» проти домашнього насилля. Повідомили, що є Наталія, 25 років, вагітна і має двох дітей. Чоловік вигнав їх з дому і їм немає куди іти. Зі слів Наталі, протягом п’яти років чоловік підіймав на неї руку,написав пост керівник “Дім Милосердя” Володимир Лебедєв.

Натомість анонсоване цьогоріч навесні створення в місті шелтеру для жертв домашнього насилля відклали через карантин та відсутність фінансування.

Фото pexels.com

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама