Суспільство

Через новий перспективний план депутати Приютівської ОТГ звернуться до президента (ФОТО)

. 2870

Депутати селищної ради вимагатимуть скасування розпорядження Кабінету Міністрів України в частині формування Приютівської ОТГ.

 

9e83c0d8d5db56bc3875f9b38c3005ef

Нагадаємо, згідно з новозатвердженим перспективним планом Кіровоградщини у Приютівської ОТГ відбирають вісім сіл, які приєднають до Олександрії. Однак у селищній громаді готові відстоювати у суді цілісність ОТГ.

Як повідомили на сайті громади, Кабінет Міністрів України вирішив змінити формат вже створеної і діючої Приютівської ОТГ, утворивши її в межах територіальних громад Приютівської селищної ради, Андріївської, Войнівської, Косівської, Костянтинівської, Лікарівської, Недогарської, Новоселівської, Протопопівської сільських рад з адміністративним центром в смт Приютівка. При цьому, зі складу Приютівської об’єднаної територіальної громади будуть виведені територіальні громади Головківської та Ізмайлівської сільських рад та включено їх до Олександрійської міської об’єднаної територіальної громади.

-Керівництво і депутати селищної ради вважають зміни складу Приютівської об’єднаної територіальної громади такими, що грубо порушують право територіальних громад на добровільне об’єднання, закріплене статтею 140 Конституції України та Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Змінюючи межі та склад Приютівської об’єднаної територіальної громади, Кабінет Міністрів України нівелював принцип добровільності при об’єднанні місцевих громад та знехтував конституційними правами громадян – членів територіальної громади, які висловили свою волю об’єднатися та увійти у склад Приютівської ОТГ,- йдеться в повідомленні.

На позачерговій сесії депутати Приютівської селищної ради прийняли рішення звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з вимогою зупинити дію розпорядження «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області» та скасувати розпорядження в частині формування Приютівської ОТГ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама