Суспільство

Через нестачу грошей в Олександрії об’єднали дві лікарні

 Автор: Ірина Маслюкова. 3920

В Олександрії міську лікарню №3 приєднали до Центральної міської лікарні.

 

96941049 1036306173457725 7472576159633375232 n

Як повідомили на сайті міськради, на сесії 15 травня депутати ухвалили рішення про приєднання Міської лікарні №3, що знаходиться у Перемозькому мікрорайоні, до Центральної міської лікарні.

Згідно з вимогами медичної реформи, кожен лікувальний заклад до 1 квітня повинен був отримати ліцензії на надання певних пакетів медичних послуг та укласти договори з Національною службою охорони здоров’я України.

Центральна міська лікарня одержала ліцензії на 10 пакетів послуг та фінансування від держави у розмірі 83 млн грн.

- Міська лікарня №3 підписала договір лише на амбулаторну допомогу, не отримала ліцензії на стаціонарну допомогу і роботу із наркотичними препаратами. Через це нестача коштів на утримання закладу до кінця року становить близько 4 млн грн.
Тож розумною альтернативою у вирішенні даної проблеми стало об’єднання двох лікарень,- йдеться в повідомленні.- Враховуючи, що мешканці сіл Звенигородки, Марто-Іванівки і Перемозького мікрорайону здебільшого звертаються до Центральної міської лікарні, яка має резерв на надання послуг для населення, усі жителі громади матимуть законне право отримувати якісні послуги у міському лікувальному закладі, а працівники лікарні №3 будуть забезпечені заробітною платою.

Фото: Сучасна Олександрія

Поширюйте

Коментуйте