Суспільство

Ще одна ОТГ з Кіровоградщини звернеться до президента через новий перспективний план

. 7287

Згідно з новозатвердженим перспективним планом Кіровоградщини Олексіївську ОТГ приєднали до Піщанобрідської ОТГ.

map

Як повідомив голова Олексіївської громади Анатолій Скороход, 13 травня, Кабмін затвердив перспективний план Кіровоградської області з 48 об'єднаними територіальними громадами. Згідно з ним, Олексіївську ОТГ приєднали Піщанобрідської громади.
За його словами, це порушення закону про добровільне об’єднання територіальних громад.

- Ми пройшли вибори 22 грудня 2019 року. 1 серпня 2019 року у перспективний план Добровеличківського району входило 5 громад. В тому числі і наша. У лютому завезли другий перспективний план і ніхто не проводив зібрання,- каже очільник громади.

Каже, сьогодні проводили сесію і планують звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради та суду, щоб залишити Олексіївську об'єднану територіальну громаду.

Громада об’єднала чотири сільські ради, які об’єднують села Перчунове, Сміливе, Глиняне, Новоглиняне, Міжколодяжне, Миколаївка, Новопетрівка, Кирилівка.

Нагадаємо, згідно з новозатвердженим перспективним планом Кіровоградщини у Приютівської ОТГ відбирають вісім сіл, які приєднають до Олександрії. Однак у селищній громаді готові відстоювати у суді цілісність ОТГ.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама