Суспільство

У регіонах з 22 травня планують вводити адаптивний карантин

. 5511

 

Адаптивний карантин передбачає різні умови для кожного з регіонів, в залежності від епідситуації по COVID-19 і критеріїв Міністерства охорони здоров’я.

 Kartynka NA GOLOVNU 9

Як розповів очільник МОЗ Максим Степанов сьогодні, 19 травня, під час ранкового онлайн-брифінгу, запровадження адаптивного карантину розглянуть завтра на засіданні Кабміну. Планується, що адаптивний карантин має запрацювати в регіонах з 22 травня.

– Вводимо етапи пом’якшення карантину. Кожен етап відповідатиме 10 дням, починаючи з 22 травня, – зазначив Максим Степанов. – Ми запроваджуємо три критерії щодо захворюваності на коронавірусну хворобу і розповсюдженість. Це захворюваність за останні 7 днів на 100 тисяч населення, заповненість ліжок в лікарнях, які лікують хворих на коронавірусну хворобу, не має перевищувати 50%. Ще один критерій – кількість тестувань, що проводять в кожному регіоні.

За словами міністра, якщо область дотримується цих критерій, то зможе перейти до наступних етапів пом’якшення карантину. Тобто після 22 травня, наступні етапи пом'якшення будуть 1 червня, 10 червня, 21 червня.

Нагадаємо, з 22 травня МОЗ пропонує наступні пом’якшення карантину: дозвіл на проведення спортивних змагань, але без глядачів; дозвіл на роботу готелів, окрім хостелів та без функціонування ресторанів та спортивних залів; дозвіл на проведення зовнішнього незалежного оцінювання та роботу громадського транспорту і дошкільних навчальних закладів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама