Суспільство

У Кропивницькому мало не щотижня доводиться ремонтувати дитячі майданчики – Табалов

. 1875

У Кропивницькому комунальники скаржаться, що мало не щотижня доводиться ремонтувати спинки і поручні, бо на гойдалках-каруселях часто бешкетують підлітки, або їх ламають несвідомі дорослі громадяни.

99441277 290177552372962 3706747438636204032 n

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці секретар міської ради Андрій Табалов, днями до нього звернулась кропивничанка з проханням звернути увагу на стан дитячого майданчика у Ковалівському парку. Жінка стурбована несправністю каруселей, які погано розкручуються, та загальним технічним станом ігрових конструкцій.

– Я вже дав доручення керівнику КП “Благоустрій”, на балансі якого знаходиться майданчик, перевірити технічний стан усіх гойдалок та каруселей. Перевірка показала, що усі вони справні. Підшипники в каруселях фахівці замінили ще в березні. Майданчик безпечний для наших дітей.
Але є і зворотний бік медалі. На підприємстві скаржаться, що мало не щотижня доводиться ремонтувати спинки і поручні, бо на гойдалках-каруселях часто бешкетують підлітки, або їх ламають несвідомі дорослі громадяни. А потім дітям немає де гратись, бо майданчики зруйновані, – написав посадовець. – Майже щодня до мене звертаються батьки маленьких дітей, просять встановити їм ігрові майданчики. І ми робимо це в рамках програми “Громадський бюджет”. Але, друзі, це наше спільне майно, давайте берегти і цінувати те, що маємо!

Нагадаємо, у Кропивницькому не всі дитячі майданчики перебувають на балансі міста. Міський голова Кропивницького Андрій Райкович розкритикував управління ЖКГ, яке не взяло на баланс дитячі майданчики в місті, попри доручення.

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама