Суспільство

У Кропивницькому створили чергове ОСББ: мешканці кажуть - без їх згоди

. 3745

Жителі багатоповерхівок по провулку Ковалівському, 13 у Кропивницькому повідомили, що з чотирьох багатоквартирних будинків створили ОСББ без їхньої згоди. 

 0 G5Dy9qn2li q1cQD

До «Гречки» звернулась жителька одного з будинків Ольга Кулініч. Каже, без згоди мешканців створили ОСББ, обрали голову та наглядову раду.

За її словами 14 березня були збори на які прийшло 15 мешканців. Там їм і повідомили, що вже обрано голову об'єднання.

- 8 травня нам розповіли, що були подані документи на реєстрацію ОСББ. 16 травня у неділю ОСББ було зареєстроване, - розповідає мешканка.

Каже, половина мешканців за кордоном, ще у частині квартир - орендарі. За її словами, в будинку проти ОСББ виступив майже весь перший під’їзд. Та більшість жителів інших під’їздів.

Голова ОСББ Володимир Твердоступ прокоментував ситуацію коротко: "Нічого протизаконного там немає. Людина бреше".
Деталі щодо приєднання він не озвучив.

Додамо, що відповідно до закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», для створення об’єднання скликаються установчі збори. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників.

Нагадаємо, З 1 липня 2015 року набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», яким передбачено, що до 1 липня 2016 р. мешканцям багатоквартирних будинків необхідно обрати управителя або створити у своєму будинку об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – ОСББ.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама