Суспільство

У Новомиргороді залишились без води будинки з централізованим водовідведенням

. 1741

У Новомиргороді внаслідок аварійної ситуації на центральному колекторі міста по вул.А.Гурічева комунальне підприємство вимушено тимчасово припинило водопостачання в будинки з централізованим водовідведенням.

voda11

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Ігор Забажан, спеціалізоване підприємство з Києва розпочне свою роботу з прочистки колектора сьогодні о 16 годині. Термін проведення робіт від однієї до трьох діб.

-Така ситуація склалася внаслідок неналежного користування послугами водовідведення - систематично частиною непорядних користувачів система каналізації використовується як сміттєпровід ( викидаються рештки їжі, очистки овочів, пластикові пакети, обгортки від продуктів, ганчірки, засоби дитячої та жіночої гігієни, побутове та будівельне сміття, контрацептиви) як наслідок маємо аварійну ситуацію, незручності та витрату додаткових незапланованих значних коштів. Якщо терміново не усунути проблему то стічні і фекальні води заповнять двори житлових будинків з усіма негативними наслідками,- написав посадовець.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама