Суспільство

Транспорт і дитячі садки: у Кіровоградській області вирішили послабити карантин

. 4394

 

Рішення послабити карантин в області прийняли сьогодні, 22 травня, члени обласної комісії ТЕБ та НС.

 pexels photo 3952191

– Уже кілька тижнів ми в своєрідному плато. Тримаємо динаміку, за якої кількість тих, хто одужав, вища за чисельність тих, хто інфікувався на COVID-19. Це дозволяє нам рекомендувати введення адаптивного карантину місцевим комісіям ТЕБ і НС, – каже голова ОДА Андрій Балонь, повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація.

Так з 22 травня дозволяється:

  • організація спортивних заходів до 50 осіб, проте без глядачів;
  • проведення релігійних заходів, але не більше однієї особи на 10 кв.м;
  • діяльність готелів без функціонування ресторанів;
  • рух міського, приміського та внутрішньообласного транспорту.

– Загалом на Кіровоградщині почнуть функціонувати 91 міський маршрут безпосередньо в Кропивницькому, 169 приміських маршрутів і 129 міжміських внутрішньообласних, – повідомив керівник управління інфраструктури ОДА Володимир Дмитренко.

А вже з 25 травня у Кіровоградській області рекомендують відновити відвідування закладів дошкільної освіти.
За інформацією начальника управління освіти й науки ОДА Володимира Таборанського, робота дитсадків відбуватиметься поетапно.

– З 25 травня відновиться робота закладів дошкільної освіти. Однак, спочатку засновники мають забезпечити дитсадки всім необхідним – температурним скринінгом, засобами дезінфекції та індивідуального захисту. Спеціальні комісії перевірять кожний дитсадок. За умови дотримання санітарних вимог вони розпочнуть роботу. При цьому кількість груп залежатиме від того, наскільки багато батьків будуть готові одразу віддати дітей у дитячі садочки, – пояснив Володимир Таборанський.

Проте до роботи в заклади дошкільної освіти з 25 травня зможуть повернутись не всі працівники.

– Інфіковані на коронавірус будуть продовжувати залишатись на лікарняному до моменту повного одужання. Є ще одна категорія – працівники віком 60 і більше років. Ці люди входять до груп ризику, тож також залишатимуться на самоізоляції. Вони отримуватимуть 2/3 зарплати за вимушений простій, але не менше мінімальної заробітної плати, – додав Володимир Таборанський.

Нагадаємо, у МОЗ підтвердили, що Кіровоградщина готова до послаблення карантину з 22 травня.

 Фото pexels.com

Поширюйте

Коментуйте


Реклама